Ugrás a tartalomhoz

Üdvözöllek a Webügyvéd Jogi fórumán.
Most a webugyved.com fórum felületét látod, itt kérhetsz ingyenes jogi tanácsot ügyvédeinktől, illetve beszélgethetsz olyanokkal, akiknek a tiédhez hasonló problémájuk van. A fórumot moderáljuk, a jogi válaszokat pedig minden esetben ügyvédtől kapod. Kérdés feltételéhez illetve hozásszóláshoz regisztrálnod kell vagy bejelentkezni.
Bejelentkezés Regisztráció
Fotó

A bérlö nem fizet el sem megy

• Please log in to reply
3 válasz erre a témára

fmiki002

fmiki002

ÚJONC

• Felhasználó
  • 1 Hozzászólás:

Üdvözlöm

Néhány éve a odaköltöztem a páromhoz(szülői ház)családalapitás céljából a lakásomat kiadtam ne álljon üresen .Született két gyermekünk. Majd a dolgok rosszra fordultak és válás lett a vége.

Jeleztem a bérlőnek, hogy mi történt és, hogy szükségem van a lakásomra mert nem tudok máshova menni haza kell költöznöm. A válaszreakció az volt, hogy erőszakkal  lelakta a kauciót majd bent felejtette magát úgy, hogy már hat hónapja egyetlen fillért sem fizet és elmenni sem akar.

A lánya ügyvéd és állítólag  feljelentet zsarolásért.

Felvettem a kapcsolatot egy ügyvéddel  de mikor ki derült, hogy pénz nélkül vagyok...... egyedül maradtam.

Meg próbáltam a kerületi jegyzőtől segítséget kérni ,simán lerázott mondván nem az Ö dolga forduljak bírósághoz.

Be mentem  a rendőrségre ott nyomatékosan felhívtak a figyelmem egyedül meg se próbáljam mert a végén én járok majd rosszul.

A mai napig egy fedél alatt élek a volt párommal mert nincs pénzem lakást bérelni és arra sincs hogy ügyvédet fizessek vagy a perköltséget .A helyzetem napról napra rosszabb. A veszekedések hogy mit keresek még mindig itt, minden egyre agresszívabbak  és gyakran a gyerekek elött zajlik.

Innen mennem kell de nincs hova. Előbb utóbb ki leszek dobva az pedig tettlegességhez vezet majd mert nem vagyok hajlandó az utcára költözni.

Nem tudom kihez fordulhatnék vagy mit tehetnék anélkül, hogy törvényen kívül helyezném magam és sajnos akaratlanul de pont abba az irányba sodródok.

Kérem ha módjában Segítsen

Köszönettel

fmiki002

Dr. Makó Klaudia

Dr. Makó Klaudia

Ügyvéd

• Adminisztrátor
  • 925 Hozzászólás:
  • LocationBudapest

Kedves Miki, 

a bérlője jelenleg jogcím nélkül használja az Ön lakását és mivel jogtalanul maradt annak birtokában, Önnel szemben nem illeti meg a birtokvédelem. 

Tehát menjen oda (mondjuk barátokkal) és szólítsa fel az ingatlan elhagyására, illetve ilyenkor megtehet minden szükséges és arányos intézkedést, ami a bérlő elmozdulását segíti. 

Tisztelettel: 

Dr. Makó Klaudia

ügyvéd

dapedCom

dapedCom

ÍRÓGÉP

• Felhasználó
  • PipaPipaPipaPipa
  • 512 Hozzászólás:
Discounts! baby product ratings

progect12.jpg
Products which fall under this return policy can be returned domestically, as long as they are unused and in the original packaging. No questions asked!
If a product that falls under this guarantee is found to be counterfeit, you will get a full refund (shipping costs included).

buy.png

READ MORE
Spring and summer shoulder bag canvas women handbags bucket ladies hand bags casual big female floral tote bag for ipad bolsos ( 18.88 $)
Fashion natural black tight kinky curly short heat resistant synthetic hair women wigs with bangs(dark brownblondegreyred) ( 29.99 $)
Digital Accessories Storage Pouch Case Travel Organizer Bag-4.95 $
22 170g synthetic claw ponytail clip in on hair extension wavy curly style ombre two tone ( 14.59 $)
Vkworld Discovery S2 4G Phablet-259.99 $
Crochet Racer Sexy triangle bikini hollow out bottom Swimsuit Brazilian swimsuits swimwear women bathing suit bather biquini ( 5.82 $)
Slimming round neck stripes ombre print men's short sleeves t-shirt ( 10.48 $)
XK A1200 EPO RC Airplane RTF ( 154.64 $)
Sweater women pullovers 2016 winter long sleeve cashmere wool female pullovers kintted brand name women sweaters and pullovers ( 31.99 $)
2016 thicken winter pu leather women pants high waist elastic fleece stretch slim woman pencil pants skinny trousers 25 colors ( 19.90 $)
8a grade 4 bundles peruvian straight hair with closure peruvian virgin hair with closure straight virgin human with closure ( 37.00 $)
Fashionable long sleeve v-neck tie-dyed button design women's shirt ( 17.69 $)
Super ultra low lux light color imgae dn day night dome cctv security camera 2.8~12mm ai varifocal lens sony ccd 700tvl ( 113.28 $)
Canvas bag tote striped women handbags patchwork women shoulder bag new fashion sac a main femme de marque casual bolsos mujer ( 46.68 $)
Afro kinky curly clip in human hair extensions 7pcsset natural kinky curly clip in hair extensions brazilian curly clip ins ( 70.00 $)

139bb.jpg

dapedCom

dapedCom

ÍRÓGÉP

• Felhasználó
  • PipaPipaPipaPipa
  • 512 Hozzászólás:
Discounts! best products store

progect12.jpg
Products which fall under this return policy can be returned domestically, as long as they are unused and in the original packaging. No questions asked!
If a product that falls under this guarantee is found to be counterfeit, you will get a full refund (shipping costs included).

buy.png

READ MORE
VKWORLD VK700X 3G Smartphone-62.05 $
Dhs hurricane hao 656 table tennis blade (shakehand-fl) for pingpong racket ( 118.77 $)
Hot women chic tassel indian mandala tapestry lotus printed bohemian beach towel yoga mat sunblock round bikini cover-up blanket ( 10.25 $)
Peruvian virgin hair straight virgin human hair weave bundles 3pc rosa hair products peruvian straight virgin hair bundle deals ( 40.00 $)
1 PCS Waterproof tattoo flash Temporary 3d Tattoo sticker on body dreamcatcher dream catcher tattoo fake glitter tattoo ( 0.69 $)
Wholesale 2015 Fashion Jewelry Tassel Crystal Alloy Dangle Earrings Oversize Pendientes Long Earrings For Women ED074 ( 3.29 $)
Euro Size 34 - 43 new 2015 Over-The-Knee Elastic Thick Heel Long Boots Brand Designer Sexy Patchwork All-Match Martin Boots ( 64.88 $)
Monogram print twill silk square scarf ( 189.37 $) Emilio Pucci
Car-styling liquid glass coating rain and water repel nano hydrophobic coating car windshield self cleaner ( 76.00 $)
Ultrathin Quad Core J1900 Windows10 system 8GB Ram+128GB SSD+1000GB HDD Laptop Notebook Computer with free shipping to Russian ( 399.00 $)
Ettinger Leather iPhone Case ( 55.00 $)
Fashion women's dragon with wings design bracelet ( 2.84 $)
3 Inch Magic LED Plasma Ball Light with Touch Sensor-8.97 $
Meizu MX6 4G Phablet-274.02 $
RFID - RC522 Practical RF IC Card Sensor Module for DIY ( $2.93 )

18bb.jpg

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó